fbpx

کوین کورسلو

Kevin One Key Visa
کوین کورسلو

مدیر استراتژی های تجاری

*اسم شما چیست ؟

– کوین کورسلو

*شما برای کارشناسی و کارشناسی ارشد از کدام دانشگاه ها فارغ التحصیل شدید ؟

– من تحصیلات کارشناسی خود را در دانشگاه دوپال شیکاگو گذارندم و برای کار شناسی ارشد از دانشکده بازرگانی هاروارد در کمبریج فارغ التحصیل شدم .

*فکرمیکنید تحصیلات کارشناسی شما در زمینه ی روانشناسی تا چه اندازه در موفقیت شما در این شغل تاثیرگذار بوده است ؟

– روش تدریس به کار رفته در دانشکده تجارت هاروارد به عنوان روش سقراطی شناخته می شود. هاروارد از مطالعات موردی واقعی در زمینه ی تجارت برای آموزش امور مالی ، استراتژی ، بازاریابی و عملکردهای کلی مدیریتی استفاده می کند. من واقعاً از روش مطالعه ی موردی لذت بردم چرا که وافعاً یک جواب درست وجود ندارد. در اکثر محیط های دانشگاهی ، هدف این است که کل کلاس به یک توافق جمعی برای حل یک مسئله برسد در حالی که اکثر چالش های زندگی و تجارت راه حل های باینری  و دوتایی ندارند. تحصیلات روانشناسی من توانایی درک دیدگاه های مختلف افراد را برایم فراهم ساخته و در گسترش جعبه ابزار حل مسئله  که در دوران تحصیل در دانشکده بازرگانی هاروارد به همراه همکلاسی ها و اساتیدم آموختم تاثیر بسزایی داشته.

* عنوان شغلی شما چیست ؟

– عضو هیأت مدیره و مدیر استراتژی های تجاری

* چه مسئولیت هایی بر عهده ی شما هست ؟

– من برای مشتری هایمان سخت تلاش می کنم . هدف شغل من این هست که آمدن به آمریکا و تحصیل در دانشگاه های اینجا را برای متقاضیان هموارتر و راحت تر کنم . وظیفه ی من این هست که روند فرآیند را برای مشتری هایمان مشخص کنم و به آنها کمک کنم دانشگاهی را انتخاب کنند تا با اهداف شغلی آینده ی آنها بیشترین مطابقت را داشته باشد.

* یک روز عادی شما معمولاً چگونه می گذرد ؟

من هر روز ساعت 4:45 قبل از همه ی  اعضای خانواده ام از خواب بیدار میشوم. اسپرسو می نوشم ، ایمیل هایم را چک میکنم و کارها و هدف های روزانه ام را مشخص میکنم. بعد برای دخترهایم صبحانه درست میکنم و آن ها را به مدرسه می رسانم . بقیه ساعت ها ی روزم با کار کردن برای مشتری ها در شرکت (One Key Visa)  سپری می شود.

*بهترین خاطره ای که تا به حال داشتین ؟

– رسیدن به خط پایان در اولین مسابقه ی مرد آهنی که در جزیره ی کزومل در مکزیک شرکت کردم .این مسابقه شامل 2.4 مایل شنا ، 112 مایل دوچرخه سواری و یک ماراتون (26.2 مایل ) بود که همه دریک روز انجام میشد.حس خوب این موفقیت یکی از قشنگترین حس هایی بوده که در کل زندگیم داشتم .

* در مورد شغلتون چه چیزی را بیشتر دوست دارین ؟

– من نسبت به تحصیل و آزادی ، عشق و تعصب خاصی دارم. من خیلی آدم خوش شانسی هستم که هرروز در این شرکت می توانم به مشتری هایمان عشقی که به این دو موضوع  در زندگی ام دارم را منتقل کنم  . من این مهم را با افتخاری بی پایان می پذیرم تا برای مشتری هایمان تجربه ی تحصیل در یک محیط آموزشی عالی را میسر سازم  و به آنها کمک کنم تا به آزادی ای  که حق مسلم همه ی  ما در این کره ی خاکی ست ، دست یابند.

* اهل کجایید ؟

– من در امریکا به دنیا اومدم. خانواده ام اهل ایتالیا هستن. خانواده ام اهل کورسلانو در سیسیل می باشند. من در حال حاضر به همراه همسر و 3 دخترم در حومه ی غربی شیکاگو به فاصله ی 30 دقیقه ای از آن زندگی میکنم.

* دراوقات فراغت خود به چه کارهایی علاقمند هستین ؟

– من عاشق بودن در کنار خانواده ام هستم. بهترین دوست من همسرم هست . ما 16 ساله که کنار همدیگه هستیم و الان با هم  3 تا دختر 5 ، 8 و 10 ساله مان را بزرگ میکنیم.  اما اگر بخواهم راستش را بگویم من عاشق آشپزی با دخترانم هستم !

* تیم های ورزشی محبوب شما کدامند ؟

– در حال حاضر عاشق تیم ملی فوتبال بانوان آمریکا هستم.

* یک حقیقت بامزه و جالب در مورد خودتون با ما بگید که ممکنه خیلی ها از آن بی خبر باشند .

– من کمربند مشکی درجه دو در هنرهای رزمی دارم و در مسابقات کشوری ایالات متحده مقام دوم را کسب کردم.

One Key Visa Inc. | All Rights Reserved
error: Content is protected !!