fbpx

مراحل پذیرش و ویزا

برای تحصیل در ایالات متحده، شما به یک ویزای F1 ایالات متحده نیاز دارید و برای درخواست ویزای F1، شما نیازمند یک سند رسمی I-20 از دانشگاه های ایالات متحده هستید، این مدرک به عنوان اثبات پذیرش در دانشگاه های ایالات متحده و اثباتی برای مقدار سرمایه ی لازم و مورد نیاز برای تحصیل شما می باشد.

 متقاضی باید بودجه ی نقدی ای معادل با مقدار مشخص شده در سند I-20 که توسط دانشگاه های ایالات متحده ارائه شده است را تامین کند، این مبلغ برای یک سال مشخص شده است و شامل تمام جزئیات مخارج مانند شهریه، هزینه ی زندگی و سایر هزینه های متفرقه می باشد.

مشاوران ما با استفاده از اطلاعات گسترده ، متقاضیان را در انتخاب رشته راهنمایی می‌کنند و آنان را از آینده رشته انتخاب‌ شده مطلع و مطمئن می‌کنند.

فرایند درخواست پذیرش برای هر یک از دانشگاههای آمریکا متفاوت می‌باشد، هر دانشگاه قوانین خاص خود را تعیین و  به طور  کامل شرایط دانشجویان را بررسی می‌کنند.

 تنها معدل بالا و یا داشتن مدرک زبان ملاک نیست بلکه درخواست شما یا Application  شما به دانشگاه به طور یک بسته کامل نسبت به قصد و اهداف شما بررسی خواهد شد .

همۀ دست ‌اندرکاران در شرکت One Key Visa ، اهمیت تصمیم‌گیری صحیح را درک می‌کنند، ما با دراختیارداشتن چهارچوبی بسیار هوشمندانه، متقاضیان خود را از ابتدا همراهی میکنیم

علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این شرکت استفاده نمایند.

مراحل انجام کار در پذیرش و ویزای دانشجویی آمریکا

مرحله اول

متقاضی پس از تماس با مشاورین ما در شرکت وان کی ویزا اقدام به تکمیل فرم ارزشیابی مینماید.
این فرم توسط تیم مشاورین وان کی ویزا مورد بررسی قرار میگیرد و نتیجه به دانشجو اعلام می گردد.
در همین حال دانشجو پس از انجام مصاحبه اولیه برای انتخاب محل تحصیل خود از مشاورین این شرکت اقدام به دریافت اطلاعات مینماید.
پس از عقد قرارداد و پرداخت هزینه اولیه شرکت، پرونده برای شروع کار به تیم ویزای دانشجوئی آمریکا ارائه خواهد شد.

مرحله دوم

متقاضی دریافت ویزای دانشجوئی آمریکا اقدام به تهیه و ارسال مدارک مورد نیاز توسط شرکت وان کی ویزا برای ارسال به دانشگاه می نماید.
تیم مشاورین متخصص شرکت OneKeyVISA پس از تکمیل مدارک درخواستی توسط دانشگاه مقصد و بررسی مجدد طی جلسه ای تمامی موارد را با دانشجو چک می نمایند و نسبت به ارسال آن به دانشگاه مقصد اقدام می نماید.

مرحله سوم

پس از دریافت فرم I-20 (پذیرش دانشجویان بین المللی) از دانشگاه مقصد, دانشجو در جریان کارهای انجام شده قرار خواهد گرفت .
پس از ارسال اصل پذیرش از طریق پست های خصوصی، شرکت اقدامات لازم را برای تکمیل فرمهای مربوطه و آگاه سازی متقاضی جهت آماده سازی مدارک مورد نیاز را بر عهده میگیرد.
پس از اخذ وقت سفارت، مشاورین ما در این مرحله آموزشهای لازم برای حضور در مصاحبه را به متقاضی ارائه میدهند .

کارشناسان شرکت One Key Visa  با توجه به تعداد زیاد پرونده های این کمپانی، اطلاعات به روز و درستی از رویه های مصاحبه در سفارت های آمریکا دارند، که این مسئله به شما کمک می کند با خیالی آسوده تر در روز مصاحبه حاضر شود.

آیا من واجد شرایط هستم؟

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم ارسال درخواست ما را تکمیل فرمایید

آخرین وبلاگ ها و پست ها


One Key Visa Inc. | All Rights Reserved