fbpx

دیلارا یورت تاکالان

Dilara One Key Visa
دیلارا یورت تاکالان

مشاور و مسئول توسعه تجاری برای ترکیه

*اسم شما چیست ؟   

– دیلارا یورت تاکالان  (Dilara Yurttakalan)

* عنوان شغلی شما چیست ؟

– مدیر توسعه تجارت برای ترکیه

* شما چه وظایفی بر عهده دارید  ؟

– گسترش شبکه ، ارتباط با دانش آموزان ( که شغل رویایی من بوده )، مشخص کردن بازارهای متنوع و مرتبط تجاری در ترکیه ، شناخت شرکت های مختلف و برقراری ارتباط با آن ها ، ملاقات با افراد متفاوت از فرهنگ های مختلف با امید ها و آرزوهای گوناگون ، هدف گزاری برای گسترش روزافزون، کمک به افراد با اطلاع رسانی و راهنمایی ، مشارکت و خلاقیت

* یک روز عادی شما معمولاً چگونه سپری می شود ؟

– ازخواب بیدار میشم و قهوه ساز را روشن میکنم . بیسکوییت جو دو سر و قهوه ام را به اتاق کارم میبرم . دستور کار روزانه ام را بررسی میکنم ، چک کردن ایمیل ها ، برقراری تماس ها  و پیگیری اقدامات روزانه ام را انجام میدهم . ناهار می خورم و در همان تایم ناهار با نامزدم و والدینم صحبت میکنم و مجدد برمیگردم سراغ کارم . من معمولاً قبل ازاینکه نامزدم از سرکار برگرده شام درست میکنم . ما با هم شام میخوریم و درباره ی روزی که سپری شد صحبت میکنیم . بیشتر وقت ها هم فیلم و سریال می بینیم.

*بهترین خاطره ای که تا به حال داشتین ؟

– روزی که من و نامزدم به کولرادو (Colorado)  آمدیم و رفتیم پیاده روی تا با محیط آشنا بشیم و یادم هست که چقدر عاشق طبیعتش شدیم . آن روز به معنای واقعی در دلم احساس آرامش کردم در مقایسه با شهر شلوغ و پرترافیکی مثل استانبول کولرادو آرامش بی نظیری برای ما داشت.

* در مورد شغلتون چه چیزی را بیشتر دوست دارین ؟

-ارتباط با زندگی دیگران و کمک به آنها برای رسیدن به اهدافشان

* اهل کجایید ؟

-استانبول، ترکیه .

* دراوقات فراغت خود به چه کارهایی علاقمند هستین ؟

– من عاشق آشپزی و گوش دادن به موزیک های خوب هستم .

* تیم های ورزشی محبوب شما کدامند ؟

– بشیکتاش (تیم فوتبال استانبول)

 

* یک حقیقت بامزه و جالب در مورد خودتون با ما بگید که ممکنه خیلی ها از آن بی خبر باشند .

– زمانی که من و نامزدم برای دیدن اقوام من به  نیویورک رفته بودیم دیدیم همه ی دخترها *رقص توئرک  (twerk) می کنند. وقتی رفتیم خونه من سعی کردم مثل آنها برقصم که اصلاً شبیه رقص آن ها هم نشد ولی  کلی خندیدیم.  اما از آن زمان تمرین کردم و ادامه دادم و الان در رقصیدن خودم هم توئرک میکنم. ?

One Key Visa Inc. | All Rights Reserved
error: Content is protected !!