میزان سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری از طریق E2 و دریافت ویزا بلند مدت 2 ساله سرمایه گذار نیاز به خرید یک واحد تجاری فعال و یا در حال افتتاح دارد.بر طبق قوانین جاری در کشور آمریکا هیچ مبلغ دقیقی در مورد کمترین هزینه لازم برای سرمایه گذاری ذکر نشده است و تنها عبارت(( مقدار قابل توجه سرمایه گذاری)) ذکر گردیده است.موکلین و مشاورین ما پس از کسب سالها تجربه موفق در زمینه دریافت ویزای E2 معتقدند که کمترین مقدار سرمایه گذاری که شانس بالائی برای دریافت ویزا دارد حداقل مبلغ 150،000 دلار آمریکا می باشد.

 

شرایط آغاز سرمایه گذاری

در ابتدا متقاضی سرمایه گذاری پس از کسب آخرین اطلاعات در زمینه ویزا E2 اقدام به تکمیل فرم پرسشنامه می نماید .مشاورین ما پس از بررسی اولیه و اطمینان از احتمال بالا برای موفقیت در پرونده لیستی از افراد مورد اطمینان خود را که در زمینه مشاوره بیزینس فعالیت مینمایند را برای شما ارسال خواهند نمود. وظیفه مشاور پیدا نمودن یک واحد تجاری با شرایط مناسب برای شما از لحاظ مالی می باشد.

ویزای سرمایه گذاری E-2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 به منظور دریافت ویزا و شروع یک Business در کشور آمریکا دریافت میگردد.
بر طبق قوانین جاری کشور ایالات متحده آمریکا ویزای سرمایه گذاری E2 تنها یک ویزا برای حضور در کشور آمریکا برای مدت 2 سال میباشد ، سرمایه گذار میتواند در صورت اثبات موفقیت تجارت خود در مدت 2 سال مجددا اقدام به دریافت ویزای E2 برای 2 سال دیگر نماید.
محل انتخاب زندگی برای سرمایه گذار و خانواده باید در نزدیکی محلی باشد که سرمایه گذار اقدام به راه اندازی بیزنس خود در آمریکا نموده است.
ویزای E2 یک ویزای یکبار ورود میباشد و این بدان معناست که سرمایه گذار و خانواده ایشان در صورت خروج از کشور آمریکا در طول مدت زمان ویزای خود و اقدام به بازگشت به آمریکا مجددا باید در کنسولگری این کشور با کنسول ملاقات نموده و مجددا اخذ ویزا نمایند .
ویزای E2 یکی از انواع ویزا های پر طرفدار برای خانواده هائی میباشد که سرمایه کافی برای دریافت گرین کارت آمریکا از طریق EB-5 را ندارند و یا ترجیح میدهند تا در ابتدا با مقدار کمتری از سرمایه وارد بازار کار در کشور آمریکا شوند و پس از کسب تجربه بیشتر اقدام به سرمایه گذاری در پروژه های EB-5 نمایند.

  نکاتی که مشاور باید در این مقطع به اطلاع شما برساند عبارتند از:

• موقعیت فعلی واحد تجاری ( در حال کار و یا در حال افتتاح)
• نوع و رشته کاری مورد نظر
• میزان نیاز به کارمند در قسمتهای مختلف و حقوق پایه ایشان
• برآورد اولیه از این واحد تجاری و اعلام میزان سود احتمالی در 3 سال اول
• میزان سرمایه لازم برای خرید و آغاز به کار این واحد تجاری
• مدت زمان لازم برای آغاز سود رسانی این واحد تجاری
• ارائه پلان پیشرفت کار برای 3 سال اول
• اعلام موقعیت جغرافیائی واحد تجاری و برآورد درصد متقاضیان دریافت سرویس از بیزینس.

 مدت زمان پروسه دریافت ویزا

دریافت ویزای بلند مدت سرمایه گذاری را میتوان یکی از سریعترین ویزاهای سرمایه گذاری در دنیا بشمار آورد.شرکت  OKVisa با استفاده از تیم باتجربه خود میتواند در حدود 180 روز پس از تائید تمامی مدارک تهیه شده توسط مشاور شما را برای انجام مصاحبه به کنسولگری آمریکا در یکی از کشورهای همسایه ایران(بغیر از ترکیه) بفرستد.مدارک مورد نیاز جهت شروع مراحل مهاجرتی پرونده شما عبارتند از : تمامی مدارک مالیاتی،تمامی مدارک مربوط به واحد تجاری ، تمامی مدارک مربوط به اعضا خانواده متقاضی، گواهی مربوط به عدم سو پیشینه و ……….
شرکت OKVisa به تمامی متقاضیان عزیز پیشنهاد میدهد تا از مشاورین با تجربه در امور تجاری بهرهمند گردند ، در بسیاری از موارد تجربیات و نصایح دریافتی از طرف دوستان و آشنایان شما در آمریکا ممکن است تمامی ابعاد قانونی و تجاری این سرمایه گذاری را پوشش ندهدو این امر ممکن است که در زمان خرید واحد تجاری شما را با مشکلات عدیده مواجه نماید.بدیهی است که متقاضیان سرمایه گذاری در E2 اطلاع دارند که شرکت ایست وست و تیم وکلای با تجربه ایشان فقط شما را در امر مهاجرت و دریافت ویزا کمک و همراهی خواهند نمود و اکیدا متذکر میگردد که این شرکت به هیچ عنوان مسئولیت و یا قدرتی در زمینه نتیجه مصاحبه متقاضی در کنسولگری آمریکا ندارد .

متقاضیان برای شروع پرونده خود می توانند درخواست خویش را برای ما ارسال کند تا بتوانیم به سرعت نسبت به ارائه خدمات اقدام نماییم.