پکیج پذیرش از دانشگاه و درخواست ویزای تحصیلی‌

پکیج بدست آوردن یک I-20   و درخواست برای ویزای   

کمپانی OKVISA شما را در بدست آوردن I-20 و ویزای دانشجویی یاری خواهد کرد،از آنجایی که دانشجویان برای گرفتن ویزای دانشجویی در هنگام مصاحبه با مشکلاتی مواجه می شوند لذا داشتن یک پکیج کامل تا قبل از مصاحبه از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند بسیار موثرنیز باشد.کمپانی OKVISA متشکل از یک تیم حرفه ای است که با بسیاری از وکلا در ایالات متحده امریکا که متخصص در امر گرفتن  ویزای دانشجویی هستند مستقیما در ارتباط می باشد.این یک فرصت عالی است که می تواند به عنوان تضمینی برای گرفتن ویزای دانشجویی شما باشد.

خدمات این پکیج شامل:

– مشاوره تحصیلی‌ جهت انتخاب دانشگاه بر اساس شرایط متقاضی
– مشاوره تحصیلی‌ جهت انتخاب رشته
– ارزشیابی نمودن مدارک تحصیلی متقاضی توسط مراکز ارزشیابی تحصیلی در امریکا
– بررسی دانشگاه های مختلف و مشاوره دقیق در مورد هر یک از دانشگاه
– اخذ پذیرش از دانشگاه
– ارسال اصل پذیرش به متقاضی
– تهیه یا تکمیل رزومه
– تکمیل و اصلاح SOP
– تکمیل تمام فرمهای لازم
– تکمیل فرمهای کنسولگری جهت درخواست ویزای تحصیلی‌
– درخواست و اخذ وقت سفارت
– آماده سازی دانشجو جهت مصاحبه در کنسولگری

I-۲۰ چیست؟

فرم I-20 ، یک فرم مهاجرتی بوده که دانشگاه ها به منظور تعیین واجد شرایط بودن یک دانشجوی بین المللی برای اخذ ویزای آمریکا صادر می کنند.در واقع، به دولت ایالات متحده ثابت می کند که شما برای اخذ ویزای دانشجویی F1 صلاحیت دارید.برای تحصیل در ایالات متحده، شما به یک ویزای F1 ایالات متحده نیاز دارید و برای درخواست ویزای ، شما نیازمند یک سند رسمی از دانشگاه های ایالات متحده هستید. شرکت OKVISA افتخار دارد تا خدمات اخذ پذیرش از دانشگاه و درخواست ویزای دانشجویی آمریکا را با توجه به شرایط تحصیلی‌ متقاضیان خود به طور اختصاصی ارائه نماید.

ویزای تحصیلی‌

ویزای تحصیلی‌ یا ویزای دانشجویی (F-1) ویژه متقاضیانی می باشد که قصد ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی (فوق دیپلم، لیسانس،فوق لیسانس و دکترا ) و دوره های اموزشی زبان انگلیسی را دارند تعلق می گیرد.
حداقل مدت زمان این ویزا یکساله می باشد . دانشجویانی که با ویزای F1 درامریکا حضور دارند ، اجازه کار نخواهند داشت ، به جزء ۲۰ ساعت در محیط دانشگاه .
همسر و فرزندان زیر ۲۱ دانشجو می توانند به عنوان همراه با ویزای F2 وارد امریکا شوند . همراهان می توانند همزمان با دانشجو و یا پس از ورود دانشجو به امریکا به صورت جداگانه درخواست ویزا نمایند .
دارندگان ویزای F2 تنها اجازه حضور در دوره های اموزشی کاربردی کوتاه مدت، دوره های شبانه و دوره هایی که نیازمند صدور مدرک آکادمیکی نمی باشد به صوت نیمه وقت تحصیل نمایند.ولی اجازه کار نخواهند داشت و فرزندان دارنده این نوع ویزا اجازه تحصیل تا مقطع دیپلم را خواهد داشت. در صورتی که دارندگان ویزای F2 قصد ادامه تحصیل در مقاطع اکادمیک را داشته باشند می بایستی ویزای خود را به F1 و در صورتی که قصد کار کردت در امریکا را داشته باشند . پس از یافتن کارفرمای مورد تایید اداره مهاجرت می توانند ویزای خود را به H1 تغییر دهند.

همسر و فرزندان

همسران و یا فرزندان زیر 21 سال که در مدت زمان اقامتتان مایل به همراهی کردن و یا پیوستن به شما در آمریکا هستند، می توانند درخواست ویزای F-2 کنند.

تضمین

اخذ پذیرش برای موکلین این شرکت تضمینی می باشد. در صورت عدم پذیرش، هزینه های اخذ شده مسترد خواهد گردید.

فرم I-20 شامل چه اطلاعاتی است؟

بند اول: مشخصات فردی
بند دوم: اطلاعات دانشگاه
بند سوم: هدف از I-20 صادر شده
بند چهارم: اطلاعات دوره و مقطع
بند پنجم: اطلاعات رشته تحصیلی، تاریخ شروع دوره، تاریخ اتمام دوره و طول مدت تحصیل
بند ششم: میزان مهارت در زبان انگلیسی
بند هفتم: اطلاعات در مورد هزینه های مورد نیاز
بند هشتم: اطلاعات مالی دانشجو
بند نهم: نکات اضافی که در بند های دیگر کاربرد نداشته
بند دهم: محل امضای دانشجو
توضیحات در مورد محل امضاها و مهرهای رسمی
توضیحات راجع به SEVIS ID و بارکد

صفحه دوم I-20 شامل راهنمایی ها و قوانین