مرکز مشاوره تحصیلی و مهاجرتی OneKeyVisa

 .One Key Visa Inc یک شرکت آمریکایی‌ است که طبق قوانین آمریکا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات ویزا سرمایه گذاری و هم چنین اخذ ویزاهای دانشجویی  فعالیت دارد. متخصصین این شرکت با سطح بالایی از توانایی و دانش فنی آماده به ارائه خدمات به فارسی زبانان عزیز می باشند.

شرکت One Key Visa که در ایالت Illinois آمریکا تأسیس شده‌ با فعالیت در امور مهاجرت به ایالات متحده آمریکا آغاز به کار کرد. امروز شرکت One Key Visa با داشتن دو قسمت مختلف به فعالیت خود همچنان یکصدا ادامه میدهد،

 OneKeyVisa.com که مرکز مشاوره تحصیلی‌، ویزای دانشجویی و اقامت از طریق استعدادهی خاص می‌باشد

OneKeyCapital.com که نخستین مرکز کامل گرین کارت سرمایه گذاری EB5 ویزای سرمایه گذاری E-2  می‌باشد

مهارت ما

اقدام جهت دریافت ویزای ایالات متحده آمریکا میتواند بسیار فرآیند اضطراب آوری باشد. پیچیدگی و تغییرات مدام قوانین مهاجرتی آمریکا باعث میشود که موارد زیادی جهت موفقیت در امر دریافت ویزای این کشور دخیل باشند. گاهی اوقات یک اشتباه بسیار کوچک در روند کاری باعث خواهد شد که یک متقاضی به طور کامل شانس زندگی در آمریکا را از دست بدهد.

از نظر ما ، پرونده شما “یک پرونده مهاجرتی دیگر” نیست. به عنوان افرادی که خود این مسیر را چندین سال پیش گذرانده اند ، تمامی امیدها و آرزوهایی که مشتری ما به صورت پرونده مهاجرتی خود در اختیار ما قرار داده است را به روشنی درک کرده و برای آنها احترام قائلیم.

تنها منبع اطلاعات تجربه هست، ضرب المثل آمریکایی. شخصی‌‌‌ آب را خود می‌شناسد که در آن شنا کرده باشد، ضرب المثل دانمارکی. اگر می‌خواهید راه پیش رویتان را بشناسید از شخصی‌‌ بپرسید که از آن رد شده باشد، ضرب المثل ژاپنی

اعضای مجرب تیم شرکت One Key Visa خود نیز از مهاجرانی بودند که برای بدست آوردن زندگی‌ بهتر اقدام به مهاجرت به آمریکا کرده اند.

از جمله بنیان گذاران این شرکت آقای اشکان خیرخواهوش   که خود نیز ۲۰ سال پیش به آمریکا مهاجرت نموده، میباشند. از سوابق کاری موفق ایشان در زمینه مهاجرت می‌توان به طور مثال همکاری با دفاتر وکالت دکتر طاهر کاملی و همکاران، مدیریت اولین شبکه فارسی زبان “مهاجرت و تجارت” به نام تلویزیون TM می‌باشد

شما پس از اقدام برای ویزا نباید هیچگونه نگرانی داشته باشید چرا که خدمات ما ...

حرفه ای و به روز
ما مقید هستیم که در همه رخدادها و همایش های سازمان های ارزیابی کننده تخصص و همچنین اداره مهاجرت برگزار میکند، حضور فعال داشته باشیم و تمامی تغییرات را رصد کرده و در ارائه مشاوره به مشتریان از آنها استفاده کنیم.

دوستانه و صمیمانه است

سند این ادعای ما این است که تقریبا تمامی مشتریان ما ، حتی بعد از ورود به  آمریکا با ما در تماس هستند و ما در مورد مسائل مربوط به وفق یافتن با زندگی در محیط جدید وما نیز به آنها راهنمایی های دوستانه ارائه می کنیم.

کامل و جامع است

 به مشتریان خود در شروع کار یک جمله می گوییم ” همه امور را به ما بسپارید و شما تنها به فکر شروع زندگی جدید در آمریکا باشید” . تهیه تکمیل کلیه فرمها از زمره خدمات است که ما علاوه بر مدیریت پرونده مهاجرتی و غیر مهاجرتی شما انجام می دهیم.

اطلاعات تماس

آدرس : آدرس: 333S. Wabash Ave, Suite 2700, Chicago IL 60604
تلفن تماس: خط 1 : 1.312.235.6511+<br /> خط 2 : 1.312.614.1764+
آدرس ایمیل آدرس ایمیل ارتباطی: info@onekeyvisa.com