اخذ ویزای دانشجویی

ژوئن, 2018 بدون نظر ویزای دانشجویی امریکا

برای اخذ ویزای دانشجویی آمریکا شما می بایست از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش بگیرید. نحوه درخواست پذیرش از دانشگاههای دولتی و خصوصی امریکا به طور کلی یکسان می باشد، پس مطالعه وب سایت دانشگاه و اطلاع از مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش ، شهریه دانشگاه و آخرین فرصت زمانی جهت ارسال درخواست پذیرش، و آزمون های استاندارد، متقاضی می بایستی مدارک درخواستی توسط دانشگاه مقصد را در محدوده زمانی مشخص جهت بررسی به واحد پذیرش تحصیلی دانشگاه ارسال نماید.

تعداد زیادی از معتبرترین مراکز آموزشی علمی و دانشگاهی در داخل کشور آمریکا قرار دارند.در سال بیش از هفتصد هزار دانشجوء بین المللی از سراسر دنیا به کشور آمریکا میایند تا بتوانند تحصیلات عالیه را در این کشور به انجام برسانند .
بالا بودن کیفیت آموزشی و آزمایشگاهی و همچنین امکان اشتغال پس از اتمام دوره تحصیلی یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب کشور آمریکا به منظور ادامه تحصیل میباشد.
به دلیل محدودیت ظرفیت مراکز تحصیلی برای دانشجویان بین المللی و یا رشته های پر طرفدار ، همه ساله تعداد زیادی از پرونده های دانشجویی موفق به اخذ پذیرش ازدانشگاه های آمریکا نمی گردند. از مهمترین دلایل رد پرونده های دانشجویی، عدم آشنایی متقاضی با سیستم اخذ پذیرش از دانشگاه ، اشتباه در انتخاب دانشگاه محل تحصیل و عدم دقت در نحوه تکمیل مدارک و ارسال پرونده می باشد. بسیاری از مراکز آموزشی در آمریکا دارای نماینده برای جذب دانشجوی بین المللی هستند که این نمایندگان با تسلط به سیستم پذیرش دانشجوی بین المللی، خدمات متنوعی را به متقاضیان خود ارایه میدهند این خدمات میتوانند دارای تنوع بسیار زیادی باشند، خدماتی مانند : دریافت پذیرش ، دریافت خدمات اسکان ، دریافت فرم آی-20 ودریافت وقت سفارت به منظور ولاقات با سفیر کشور آمریکا میباشند.

OneKeyVisa افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای دانشجوئی و یا تحصیلی در امریکا  در کشور آمریکا همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این شرکت استفاده نمایند.

شما برای کسب ویزا دانشجوئی نیاز به اثبات توانائی مالی کافی برای پرداخت هزینه های مورد نیاز جهت شرکت در کلاسهای درسی مربوطه از قبیل هزینه شهریه دانشگاه و هزینه زندگی را دارید.
متقاضی جهت کسب ویزا دانشجوئی نیاز به اثبات توانائی لازم جهت صحبت به زبان انگلیسی در سطح دانشگاهی دارد.
متقاضی جهت کسب ویزا دانشجوئی نیاز به دریافت سهمیه دانشجوئی از طرف دانشگاه مقصد دارد.

برچسب ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *